Oldtimer huren

Sort by:
Pagina :  1 of 6
Een echte klassieker deze 2-deurs auto. Heel apart zijn de portieren. Deze openen aan de voorzijde ipv de achterzijde. De auto is voorzien van een schuifdak. Geschikt voor bijzondere gebeurtenissen, zoals huwelijk en jubileum
Rijd in stijl op jullie grote dag met deze groene Dodge Charger R/T uit 1970! Deze legendarische muscle car, bekend om zijn brute kracht en iconische uitstraling, is dé blikvanger voor elke bruiloft. Met zijn stoere 7.2 liter V8 motor en tijdloos design zorgt hij voor een onvergetelijke entree.
Stap terug in de tijd en ervaar de verfijning van de jaren ’50 met deze schitterende blauwe Chrysler Windsor uit 1950. Deze klassieker ademt stijl, klasse en nostalgie – een ware blikvanger uit het naoorlogse Amerika, toen auto's nog echte kunstwerken op wielen waren.
"Vandaag zijn jullie de VIP’s, alles draait om jullie.” Sinds de restauratie van deze schitterende klassieke Volvo Amazon, zijn er al heel veel bruidsparen op hun trouwdag rondgereden. Deze 4-deurs amazon komt uit 1963 en is uitgerust met een zeer een betrouwbare motor. De auto heeft een rood lederen interieur met een goede verwarming en zit heerlijk voor comfortabele ritjes.
Dit is een Rolls-Royce met een moderne look. Het rijden met de auto geeft een apart gevoel. De auto kan goed mee is het hedendaagse verkeer, maar vergt een rustige rijstijl. De auto heeft een crèmekleur en heeft een bruin vinyl dak.
Altijd al eens in een Volkswagenbus willen rijden? Ga dan voor deze blauwe T1 bus uit 1970.
Ruime Oldtimers (ook in het wit) met goede instap en ruimte. Met chauffeur en bloemstuk op de auto. Deze Citroën komt uit Parijs de stad van de “liefde”. Het ontwerp is van de Italiaanse beeldhouwer Flaminio Bertoni. Een ware belevenis voor bruidsparen! Deze auto kan zeker goed mee met het moderne verkeer.
Deze Ford Mustang uit 1967 is een echte Amerikaanse muscle car en een icoon uit de autogeschiedenis. Uitgevoerd in een unieke mintgroene kleur, straalt deze klassieker zowel sportiviteit als elegantie uit. Met zijn lange motorkap, strakke lijnen en kenmerkende pony-embleem is dit een auto die overal de aandacht trekt.
Deze Ford F100, wij noemen haar Lulu, is geboren in 1966. Ze is een paar jaar geleden uit Oregon hierheen gekomen. Geheel originele staat, prachtig patina op spetterend vrolijk turquoise, gefixeerd in hoogglans blanke lak. Lulu heeft een prachtig klinkende V8, is handgeschakeld en rijdt makkelijk, leuk en betrouwbaar!
De Chevrolet C-10 vond zijn oorsprong als echt werkpaard in de Amerikaanse (land)bouw. Op boerderijen en bouwterreinen was hij een vertrouwd gezicht – stevig en betrouwbaar. Dankzij de ruime, open laadbak was hij ideaal voor het vervoeren van gereedschap, materialen, hooi of hout. Alles wat je nodig had, ging moeiteloos mee.
Dit is het Rolls-Royce model uit de 50-er jaren. De auto is gebouwd in 1958. Voor die tijd al voorzien van elektrisch bedienbare ramen en automaat. Een prachtige auto in een uitstekende conditie. Heel geschikt en stijlvol voor speciale gelegenheden, zoals huwelijk of huwelijksjubileum. Het is een rechts gestuurde auto. Wordt verhuurd met chauffeur. Zelf rijden mag, maar alleen met een begeleider van ons bedrijf. Het zuidelijke deel van Gelderland (Betuwe) bedienen wij ook.
Deze prachtige lavendelkleurige Citroën 2CV huren voor jullie bruiloft? Bekijk nu alle mogelijkheden.

Enkele populaire TROUWAUTO'S

Bekijk alle trouwauto's