Een pure Amerikaanse auto uit de 50-er jaren. Bouwjaar 1956. De twee enorme deuren geven ook een ruime toegang tot de achterbank. Alle zijramen zijn elektrisch bedienbaar. Het zuidelijke deel van Gelderland (Betuwe) bedienen wij ook.
Deze unieke rode Volkswagen Kever Cabrio huren voor jullie bruiloft? Bekijk nu alle mogelijkheden.
Deze Morris Minor (of zoals de Engelsen hem liefkozend noemen; ‘Moggy’) is de beroemde houten stationwagon versie oftewel een ‘Traveller’.
Onze witte Volkswagen T2 bus is een echte parel! Zij is geschikt voor maximaal 7 personen en dus perfect om als trouwvervoer te gebruiken waarmee een spetterende entree is gegarandeerd! Jullie (bruids)kinderen, familie of getuigen kunnen meerijden.
Stap terug in de tijd en ervaar de verfijning van de jaren ’50 met deze schitterende blauwe Chrysler Windsor uit 1950. Deze klassieker ademt stijl, klasse en nostalgie – een ware blikvanger uit het naoorlogse Amerika, toen auto's nog echte kunstwerken op wielen waren.
Deze unieke roze Volkswagen Kever huren voor jullie bruiloft? Bekijk nu alle mogelijkheden.
Deze prachtige Ford Thunderbird uit 1960 is een echte Amerikaanse klassieker, uitgevoerd in een stijlvolle crème kleur die zijn elegante lijnen perfect benadrukt. Het iconische design van de tweede generatie Thunderbird combineert luxe en sportiviteit, met zijn kenmerkende ‘bullet bird’ neus, brede vleugels achter en chroomdetails.
De Z4 is uitgevoerd in het ALPINWEISS 3, Magmarode lederen bekleding met een Antraciet kleurige en elektrisch bedienbare Soft Top, kenmerkende hoogglans zwarte M Sport velgen en een combinatie van carbon exterieur delen (frontlip, side skirts, achterspoiler en diffusor lip)
Onze mintgroene Volkswagen T2 bus is echt een schatje en mega populair door haar hippe kleur. Deze bus tovert bij iedereen die ze passeert een lach op het gezicht.
Verhuur is inclusief btw en 150 vrije km’s! De trouwauto kan de avond van te voren al opgehaald worden! Voor slechts EUR 849- per dag + nacht te huur, prachtige deep impact blue Ford Mustang GT V8 Premium, nieuw model! Dit is de enige blauwe Ford Mustang GT Fastback die binnen Nederland wordt verhuurd! 150 km vrij en daarna slechts EUR 1,50 extra per km. Gaan jullie binnenkort trouwen, huur dan deze stoere Mustang om jullie dag tot een onvergetelijke dag te maken!
Ervaar de charme van pure robuustheid met deze prachtige blauwe Ford F-150 uit 1978. Deze full-size pickup truck is een icoon van Amerikaanse kracht, eenvoud en karakter. Met zijn klassieke lijnen, glanzende lak en imposante aanwezigheid trekt deze F-150 overal de aandacht.
Hier de enige nieuwe witte 5.0 V8 mustang cabrio die in NL verhuurd wordt.
Deze mustang heeft alles wat je zoekt in een trouwauto, Wit, cabrio (elektrische dak ), dikke wielen, 450 PK en alle opties zoals F1 flippers aan het stuur! Achterruitrijcamera, Stoelverwarming en koeling, cruise en climate control en het belangrijkste: Deze past bij elke bruidsjurk! Een cabrio Mustang is natuurlijk een verschijning opzich en dankzij de neutrale kleur komt het bruidspaar er op elke foto goed uit en kan je toch genieten van een dikke trouwauto!
















